Результати / Результаты / Results 2019

 

Фінішний протокол тріатлону UKRMAN 2019
29.06.2019 селище Біляївка Харківська область
Номер Прізвище  И'мя Рік народження Населений пункт Страна Спільнота Плавание Т1 Вело Т2 Бег Результат
UKRMAN (3,8-180-42,2)
5 Хижко Максим 1978 Лозова UKR   01:14:10 00:03:25 07:00:10 00:02:05 04:16:44 12:36:34
4 Кербут Дмитро 1982 Полтава UKR Running club Poltava 01:27:27 00:05:23 07:03:20 00:03:20 04:27:05 13:06:35
9 Пономарьов Олександр 1974 Білозерське UKR   01:28:52 00:05:43 06:57:29 00:05:06 04:33:56 13:11:06
8 Эмран Давид 1980 Первомайский UKR Стайер-Атлон 02:05:14 00:09:21 08:12:55 00:07:50 04:08:55 14:44:15
10 Литвинов Олег 1984 Черкассы UKR FamilyRunClub 01:24:01 00:07:54 08:08:45 00:16:40 05:08:35 15:05:55
3 Частюк Константин 1974 Одесса UKR   01:20:03 00:06:21 09:09:26 00:06:05 04:38:47 15:20:42
7 Савлюк Олег 1970 Рівне UKR Північ-Центр Рівне 01:13:54 00:05:56 08:34:40 00:11:10 05:24:21 15:30:01
13 Русалим Олег 1968 Мирноград UKR   02:11:02 00:05:28 08:01:05 00:05:40 05:35:20 15:58:35
6 Козирєв Євген 1983 Первомайський UKR Стайер-Атлон 01:47:44 00:05:21 09:25:05 00:11:30 04:38:29 16:08:09
1 GORDIIENKO IURII 1966 Kyiv UKR SCS "Sport club "Scientist" 02:24:24 00:17:43 09:26:43 00:11:44 05:24:23 17:44:57
                         
1/2  UKRMAN  (1,9-90-21,1)
101 Кудрик Олександр 1987 Вараш UKR PAEC team 00:49:42 00:01:20 02:57:45 00:01:24 02:15:01 06:05:12
106  Шевчук Віктор 1983 Kaniv UKR   00:42:21 00:03:14 03:31:22 00:02:58 01:45:39 06:05:34
100 Попов Геннадий 1981 Солоницевка UKR   00:38:23 00:03:07 03:15:39 00:02:48 02:28:02 06:27:59
104 Дерябін Євген 1986 м.Зміїв UKR мк.харьков 01:09:42 00:03:33 03:44:35 00:03:07 01:54:09 06:55:06
107 Розгребельський Микола 1990 Первомайський UKR Стайер-Атлон 00:54:24 00:04:01 03:52:16 00:03:35 02:02:35 06:56:51
102 Майборода Сергій 1988 Полтава UKR КОРД 00:48:45 00:02:05 03:51:25 00:02:09 02:17:47 07:02:11
108 Барбинова Евгения 1997 Первомайский UKR Стайер Атлон 00:52:23 00:02:57 03:55:34 00:02:31 02:13:42 07:07:07
103  Татарников Андрей 1999 Первомайский UKR Стайер-Атлон 00:51:09 00:04:26 04:06:30 00:04:00 02:26:22 07:32:27
105 Шестопалов Андрей 1972 Краматорск UKR   01:00:38 00:05:42 04:37:51 00:05:44 02:37:17 08:27:12

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…